Comenius partnerių susitikimas Sint-Niklaas mieste Belgijoje

Šiaulių Ragainės progimnazija tęsia sėkmingą dalyvavimą tarptautiniame daugiašalės partnerystės Comenius projekte "Life in orur neighbourhood - life in our city. Analysis of living conditions in our urban district and in our city". Sausio mėnesį 6-8 klasių mokiniai kartu su mokytojais dalyvavo Comenius partnerių susitikime Sint-Niklaas mieste Belgijoje.
Mokyklos komanda buvo svetingai priimta. Onze Lieve Vrouw Presentale mokykloje Lietuvos, Belgijos, Lenkijos, Suomijos ir Vokietijos mokinių komandos pristatė savo pranešimus. Mokiniai gilinosi į valstybinių švenčių bei miesto renginių organizavimo ypatumus skirtingose šalyse. Po pietų dalyvavo miesto savivaldybėje surengtame susitikime su miesto meru. Besisvečiuodami mokykloje mokiniai gamino pietus iš ekologiškų produktų. Kelionės metu mokiniai kartu su mokytojais apsilankė Gente ir Antverpene. Neišdildomą įspūdį paliko Gento architektūra, Antverpeno Dievo motinos katedra, deimantų muziejus.
Grįžę iš kelionės mokytojai ir mokiniai pasidalijo įspūdžiais su mokyklos bendruomene – mokiniai dar kartą pristatė parengtus projektus, demonstravo nuotraukas.